Posiadamy swoje gotowe wyroby, jak i realizujemy indywidualne zamówienia.
Wspólnie możemy ustalić rodzaj, kolor oraz wzór tkaniny, która stanie się częścią Twojego wymarzonego świata.

Regulamin

INFORMACJE OGÓLNE

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet przez stronę www.greycotton.pl. Zamówienia można składać również telefonicznie lub e-mailowo na adres agata.majkowska@greycotton.pl.

Właścicielem sklepu internetowego www.greycotton.pl jest firma Pracownia krawiecka Grey Cotton Agata Majkowska mieszcząca się pod adresem Jamno 14, 77-124 Parchowo, NIP 842-170-04-89, REGON 361173838.

Każdy Klient składający zmówienie w Sklepie internetowym www.greycotton.pl jest zobowiązany zapoznać się z Regulaminem. Podczas dokonywania zakupów, Klient potwierdza fakt zapoznania się z nim i potwierdza jego akceptację.

W ofercie Sklepu znajdują się przedmioty dekoracyjne ręcznie wykonane. Podlegają one ochronie praw autorskich w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 04 lutego 1994r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006r. Nr 90, poz. 631, z późniejszymi zmianami).

Ilość produktów oferowanych w Sklepie jest zmienna i podlega aktualizacji.

Wszystkie ceny podawane są w polskich złotych (PLN) i są cenami brutto. Podane ceny nie zawierają kosztów transportu. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów, znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.

ZAKUPY I WYSYŁKA

Zamówienia przyjmowane są poprzez serwis www umieszczony  pod adresem  www.greycotton.pl . Do przeprowadzenia transakcji zakupu niezbędne jest podanie prawidłowych danych osobowych w formularzu rejestracyjnym. Grey Cotton nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z błędnego podania danych.

Zapłaty za zakupione towary można dokonać przy odbiorze lub poprzez wpłatę na konto:
Bank PKO BP S.A. 
05 1020 4708 0000 7902 0029 9669

Po złożeniu zamówienia Klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu. Realizacja zamówienia rozpoczyna się gdy:

 1. przy zamówieniach płatnych przy odbiorze, do Sklepu dotrze informacja o złożeniu zamówienia
 2. przy płatności na konto, do Sklepu dotrze informacja o złożeniu zamówienia oraz po zanotowaniu wpłaty na rachunku Sklepu.
 3. W przypadku jakichkolwiek zmian w zamówieniu lub braku możliwości realizacji zamówienia, Klient informowany jest drogą mailową na wskazany podczas rejestracji adres mailowy.
 4. Wszystkie zamówienia wysyłane są maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia, w przypadku zamówienia za pobraniem lub od momentu zaksięgowania wpłaty w przypadku płatności przelewem na rachunek Sklepu.
 5. Wszystkie zamówione w Sklepie przedmioty wysyłane są wyłącznie pod adres wskazany przez Klienta.
 6. Do zakupionego towaru dołączany  jest dowód zakupu, a na życzenie Klienta faktura.
 7. Dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej na koszt Klienta.

Koszt przesyłki wynosi:

za pobraniem

 • przesyłka kurierska 20zł
 • przesyłka pocztowa 18zł

po wpłacie na konto

 • przesyłka kurierska 16zł
 • przesyłka pocztowa 14zł

Wysłanie przesyłki potwierdzone jest mailowo na adres podany podczas rejestracji.

REKLAMACJE

Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne ma prawo odesłać go przesyłką pod adres: Pracownia krawiecka Grey Cotton Agata Majkowska, Jamno 14, 77-124 Parchowo wraz z informacją o reklamacji.

Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od daty wpłynięcia.

Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli to niemożliwe, Sklep zwróci Klientowi równowartość zapłaconej ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary do wyboru.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

ZWROTY

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta, Klient będący konsumentem może odstąpić na piśmie od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W tym celu powinien odesłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy na adres:  Pracownia krawiecka Grey Cotton Agata Majkowska, Jamno 14, 77-124 Parchowo  lub pocztą elektroniczną na adres: agata.majkowska@greycotton.pl oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu.

Zwracane przedmioty muszą być kompletne. Towary powinny być zwrócone w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, tj. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu przedmiotu do Sklepu.

ZWROT NALEŻNOŚCI

Z zastrzeżeniem odpowiednich postanowień Ustawy o prawach konsumenta, w przypadku zaistnienia okoliczności zobowiązujących Sklep do zwrotu należności wpłaconych przez Klienta na rzecz Sklepu, zwrot ten następuje nie później niż w terminie 14 dni.

Zwrot następuje na rachunek Klienta. W przypadku płatności przelewem, płatności przy odbiorze lub gdy z przyczyn niezależnych od sklepu identyfikacja rachunku bankowego, z którego nastąpiła płatność jest niemożliwa, Sklep skontaktuje się z Klientem w celu ustalenia konta bankowego do zwrotu.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedokonanie zwrotu należności lub jego opóźnienie, jeżeli nastąpiło to z powodu przekazania przez Klienta błędnych danych osobowych (imię, nazwisko, adres) lub błędnego numeru konta.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zakupy dokonywane przez osoby trzecie wykorzystujące login i hasło Klienta.

Dane Klientów sklepu greycotton.pl będą wykorzystywane tylko do realizacji zamówień i prowadzenia statystyk sprzedaży. Będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U nr 133 poz. 883.

Zdjęcia znajdujące się na stronach greycotton.pl są własnością Sklepu i nie wyraża się zgody na ich kopiowanie.

Pytania lub wątpliwości prosimy kierować pod numerem telefonu +48 880 52 54 51 lub na adres e-mail: agata.majkowska@greycotton.pl.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowania mają przepisy Kodeksu Cywilnego.